PUBG Mobile MK14 Silah Rehberi

PUBG Mobile’ın en güçlü silahlarından biri olan MK14’e ne kadar hakimsiniz?
pubg mobile mk14 silah rehberi
Oyundaki en etkili silahlardan biri olan MK14’e ne kadar hakimsiniz?

PUBG Mobile MK14 silah rehberi ile bu silaha dair her şeyi öğrenin. PUBG Mobile’da birbirinden güçlü birçok silah bulunuyor. Bu güçlü silahlardan sadece biri olan MK14 ise sahip olduğu özelliklerle oyuncuların vazgeçilmezi konumunda. Bu içeriğimizde, MK14’ün özelliklerini daha yakından inceleyeceğiz ve bu silahı daha verimli kullanmanız için çeşitli önerilerde bulunacağız.

PUBG Mobile MK14 Silah Rehberi

Otomatik atış özelliğine sahip bir keskin nişancı tüfeği olan MK14, oyundaki en güçlü silahlardan biri. Sadece airdroplardan bulunabilen bu muhteşem silah, doğru ellerde çok güzel işlere imza atmak için kullanılabilir. Airdroptan çıkan en iyi diğer silahları öğrenmek için PUBG Mobile en iyi airdrop silahları içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz.

pubg mobile mk14 silah rehberi listesi
Oldukça güçlü bir silah olan MK14, düşük bulunabilirlik oranına rağmen oyuncular tarafından oldukça sevilen bir silah.

Bu içeriğimizde, oyundaki en etkili silahlardan biri olan MK14’e dair değerli bilgileri sizinle paylaşırken silahı daha verimli kullanmanız için bazı önerilerde de bulunacağız. Bilgi ve önerilere geçmeden önce, aralarında MK14’ün de bulunduğu kafadan vuruşta en etkili silahları öğrenmek için PUBG Mobile kafadan vurma için en iyi silahlar içeriğimize göz atabilirsiniz.

MK14 Özellikleri

pubg mobile mk14 özellikleri
Oldukça nadir bulunmasına karşın MK14, DMR sınıfındaki silahlar arasında en yüksek hasara sahip silah konumunda.

PUBG Mobile MK14 silah rehberi içeriğimizde değineceğimiz ilk madde, silahın taşıdığı özellikler. Oldukça nadir bulunan MK14, 7.62 mermi türünü kullanan bir silah. İsabetli mermi başına 61 hasar verebilen ve bu özelliği ile DMR sınıfındaki silahlar arasında en yüksek hasara sahip silah konumunda olan MK14, hızlı bir atış hızı oranına da sahip. Olumsuz sayılabilecek tek özelliği şarjör değiştirme süresi olan silahın şarjör değiştirme süresinin DMR sınıfında bulunan diğer silahlardan çok da uzun olmadığını belirtmekte fayda var. DMR silahlarına dair detaylı bilgi için PUBG Mobile DMR Silahları: En güçlü DMR hangisi içeriğimize mutlaka göz atın.

MK14’ün atış modları neler?

PUBG Mobile MK14 silah rehberi içeriğimize, DMR sınıfında bulunan bazı silahların sahip olduğu atış modları ile devam ediyoruz. DMR olmasına karşın otomatik ve tekli atış modu bulunan MK14, bu açıdan da kullanıcısına farklı stratejiler uygulamasına olanak sağlıyor. Otomatik atış moduyla beraber yakın mesafe çatışmalarda da gayet rahat bir şekilde kullanılacak duruma geçebilen MK14, bu opsiyonuyla gücünü hem yakın mesafede hem de uzak mesafede hissettirebiliyor. Eğer silahları kontrol konusunda hala sıkıntılar yaşıyorsanız, sizler için hazırladığımız PUBG Mobile aim ve refleks geliştirme taktikleri ile kendinizi daha hızlı bir şekilde geliştirebilirsiniz.

MK14’e hangi eklentiler takılır?

pubg mobile mk14 eklentileri
MK14’e takacağınız eklentilerle kullanımını daha da kolaylaştırabilirsiniz.

PUBG Mobile MK14 silah rehberi içeriğimizde değineceğimiz son madde, bu güçlü silaha takılabilen eklentiler. Silah ucu, ekstra şarjör, dürbün ve silah arkası takılabilen MK14, bu ekstra eklentilerle birlikte kullanıcısına epey kolaylık sağlayabiliyor. Öne takılacak bir kompansatör ile tepmesi epey azaltılabilecek silaha takılacak bir silah arkası ile MK14’ün kullanımı daha da kolay bir hale gelebilir ve daha verimli sonuçlar elde edilebilir. Takılacak ekstra şarjör ile 10 mermi olan mermi kapasitesi 20’ye çıkartılabilir ve daha uzun bir kullanım süresi elde edilebilir. PUBG Mobile eklentileri arasında belki de en önemli eklentiler olan silah uçları hakkında daha detaylı bilgi için PUBG Mobile Eklentileri: Silah uçları ve özellikleri içeriğimize göz atabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts