Brawl Stars Amber Çıkarma Hilesi

Brawl Stars’ın efsanevi karakteri Amber’i çıkarmak için yapmanız gereken taktiklere göz atarak oyun içinde kısa sürede Amber’e sahip olabilirsiniz.
Brawl Stars Amber
Brawl Stars Amber Çıkarma Taktikleri

Brawl Stars Amber çıkarma taktikleri ile oyunun en son çıkan efsanevi karakteri Amber’ı karakter koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. 3300 can ve farklı bir ateş etme mekaniği olan Amber, oyunculara farklı bir oynanış sunuyor. Bu avantajlara sahip olmak isteyen oyuncular da Amber’a sahip olmak için türlü yollar deniyor.

Brawl Stars Amber Çıkarma Hilesi

Birçok kaynakta Brawl Stars’ta karakter hilesi için indirme yapmanız gerektiği söyleniyor Ancak öncelikle söylememiz gerekir ki Brawl Stars’ta Amber çıkartmak için herhangi bir üçüncü parti dosya indirmenize gerek yok. Bu tarz sizleri hile adı altında dosya indirmeye yönelten yalan yanlış yanıltıcı bilgiler veren sitelere inanmamalı ve bu tarz sitelerden kaçınmalısınız.

Brawl Stars Amber Çıkarma
Brawl Stars Amber çıkartmak için herhangi bir dosya indirömeniz gerekmiyor!

Yukarıdaki söylediklerimiz sadece karakter hilesi için değil, Brawl Stars elmas hilesi için de geçerli. Brawl Stars’ta elmaslarla karakter açabilir, onların seviyelerini arttırabilir veya özel desen ve kozmetik eşyaları elde edebilirsiniz. Normal olarak elmas elde etmeniz için gerçek para yatırarak ödeme yapmanız gerekiyor. Fakat para ödemeyip hile kullanmak isteyen oyuncular da ortaya çıkabiliyor.

Adım Adım Amber Çıkarma Taktiği

Brawl Stars’ta Amber çıkartma ihtimalinizi maksimum olasılığa yükseltebilmek için aşağıdaki adımları takip etmelisiniz:

  • Öncelikle Brawl Stars’ı açın ve ayarlar kısmına giriş yapın.
  • Ayarlar kısmından oyunun dilini değiştirin. Bu kısımda konum bölümünde yazan ülkenin dili dışında istediğiniz herhangi bir dili yapabilirsiniz.
  • Sonra karakterlerin olduğu bölüme gelip Amber’ın üzerine en az yirmi defa tıklayın.
  • Ardından elinizdeki diğer karakterler ile maç yaparak kutu kazanmaya çalışın ve her maçın ardından yine karakterler bölümüne giderek Amber’ın üzerine tıklayın.
  • Kutuları topladıktan sonra (en az 10 kutu olursa daha iyi olur) son olarak tekrar Amber’ın üzerine gelip 20 defa tıklayın ve ardından kutuları açmaya başlayın.
Brawl Stars Amber Çıkarma Hilesi
Amber çıkarma taktiklerini ne kadar fazla kutuyla denerseniz çıkarma şansınız o kadar fazla olur!

Açacağınız kutuların içerisinde Amber’ı çıkartma ihtimaliniz bu taktikler ile oldukça fazla ancak ne kadar çok maç yapıp o kadar çok kutu kazanırsanız Amber çıkartma şansınız bir o kadar fazla olur. Ayrıca belirtmek isteriz ki bu taktik %100 çalışan bir taktik değil ama doğru bir şekilde uygulandığında Amber’ı çıkartma şansınız bir hayli fazla olduğunu söyleyebiliriz. Bu taktik ile Amber çıkaramadıysanız üzülmenize gerek yok, hafta içi her gün Discord üzerinden Brawl Stars turnuvaları yapıyoruz. Turnuvalarımıza katılıp elmas kazanabilir ve bu şekilde de Amber’ı açabilirsiniz.

Total
45
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts