Brawl Stars Karakter Hilesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Brawl Stars’ta karakter hilesi yapmanız durumunda nelerle karşılaşabilirsiniz?
Brawl Stars karakter hilesi hakkında bilmeniz gerekenleri derledik.
Brawl Stars karakter hilesi nasıl yapılır?

Brawl Stars karakter hilesi hakkında bilmeniz gerekenler bulunuyor. Supercell‘in 2017’de oyuncuların beğenisine sunduğu Brawl Stars, uzun süredir mobil oyun sektöründe adından bahsettiriyor. Genel olarak birçok farklı oyun moduna sahip olan bu yapımda karakterler gerçekten büyük bir önem arz ediyor.

Brawl Stars karakter hilesi nasıl yapılıyor?

Oyundaki 30’dan fazla karakter kendi arasında belirli bir sıralamayı sahip. Bu sıralamaya göre karakterlerin değerleri, güçleri ve çıkma olasılıkları büyük ölçekte değişiyor. Oyundaki karakterlerin detaylarına “Brawl Stars Karakterleri” adlı yazımızdan ulaşabilirsiniz. Bazı ender karakterlere ulaşamayan oyuncular karakter hilesi dediğimiz 3. parti uygulamaları ve yöntemlere başvuruyor. Peki ya bu hileyi yapanları ne gibi sorunlar bekliyor?

Brawl Stars karater hilesi yaptığınızda hesabınız banlanabilir.
Brawl Stars karakter hilesi yapmanız hesabınızın kalıcı olarak engellenmesine yol açabilir.

Brawl Stars ve benzeri mobil oyunların hileleri genelde APK uzantısı olarak cihazlara kuruluyor. APK yani Android Application Package dosyaları Android işletim sistemleri için tasarlanan bir aplikasyon kurma uzantısı. Windows’dan örnek verecek olursak .exe dosyaları ile bire bir aynı görevi üstleniyor. Bu dosyalar ile cihazınıza çeşitli uygulamalar ve oyunlar vb. yazılımları yükleyebiliyorsunuz. Google Play Store haricinde indirdiğiniz APK dosyaları 3. parti uygulama sayılıyor. Yani o uygulamayı/dosyayı yapan kişi istediği şekilde cihazınıza virüs veya reklam yazılımı entegre edebilir, cihazınızda bulunan tüm özel bilgilere erişebilir.

Brawl Stars karakter hilesi
Brawl Stars Karakter Hilesi

Bu da cihazınızın büyük hasarlar görmesine neden olabilir. Bu gibi sorunların yaşanmasını istemiyorsanız güvenmediğiniz APK dosyalarını yani hileleri sakın indirmeyin. Bazı kaynaklar veya uygulamalar bu tarz mobil oyunların hilesini indirebileceğinizi söylüyor. Ama indirdiğiniz APK dosyasında hile yerine daha kötü yazılımlar bulunabilir. Bu tarz durumlarda yüksek ücretler ödeyerek aldığınız cihazlarınız yazılımsal olarak büyük zararlar görebilir. Çoğu zaman bunu düzeltmek için format veya ROM atmanız gerekiyor. İndirdiğiniz “hile” uygulamaları yüzünden fotoğraflarınızrehberinizkredi kartı bilgileriniz veya özel dosyalarınız 3. şahıs kişilerle paylaşılabilir.

Hile Yükleyenlerin Karşılaştığı Sorunlar

Önceden yaşanan olaylara göz attığımızda bu tarz bilinmeyen uygulamaları yükleyen kullanıcıların bu sorunların çoğuyla yüz yüze geldiğini görebiliriz. Eğer bunları yaşamazsanız bile oyun yapımcıları sizi kesinlikle fark edecektir. Eğer bu tarz çevrim içi oyunlarda hile kullanırsanız kısa sürede tespit edilebilirsiniz. Bu da hesabınızın hatta cihazınızın yasaklanmasına yol açabilir.

brawl stars karakter hilesi işe yarıyor mu
Brawl Stars karakter hilesi işe yarıyor mu?

Hile yerine hangi yollara başvurabilirsiniz?

Oyunda hile yapmadan da elmas kazanabilir ve birçok karakter elde edebilisiniz. Bu yollardan birisi Google Anketler uygulamasını kullanmak. Bu uygulama sayesinde günlük veya haftalık olarak anket çözüp Google Play kredisi kazanabilirsiniz. Bu krediler ile kolay bir şekilde Brawl Stars elmasları kazanabilir ve bu elmaslarla kutular açarak yeni karakterler kazanabilirsiniz.

Ayrıca düzenlediğimiz çekilişlere veya turnuvalara katılarak da Google Play kodları kazanabilirsiniz. Bunlar için yapmanız gerekenleri Discord sunucumuzda veya sitemizde duyuruyoruz. Şu an aktif olarak düzenlediğimiz çekilişe Google Play Hediye Kodu Çekilişi adlı yazımızdan ulaşabilirsiniz. Turnuvalara katılmak için YouTube kanalımızı ve Discord sunucumuzu takip edebilirsiniz.

Brawl Stars'ta hile açmak yerine kendi oyun stilinizle gelişebilirsiniz.
Brawl Stars’ta hile yapmak yerine kendi emeğinizle bir yere gelebilirsiniz.

Hile açmak yerine bilgisayardan oynayabilirsiniz!

Oyunda eğer daha hızlı gelişmek ve yeni karakterlerin kilidini açmak istiyorsanız bilgisayar üzerinden Brawl Stars oynayabilirsiniz. Bu işlemi yapmak için bir Android emülatöre ihtiyacınız var. Bu konuda BlueStacks’ten yardım alabilirsiniz. Oyunu emülatörünüze indirip gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra bilgisayarın verdiği avantaj sayesinde rakiplerinizden çok daha iyi bir performans gösterebilirsiniz. Oyunu W A S D gibi klavye tuşları ile oynayarak daha hızlı tepkiler verebilir ve rakiplerinize karşı bir adım önde başlayabilirsiniz. Ayrıca bilgisayarın verdiği yüksek performans nedeniyle çok daha yüksek FPS değerlerine ulaşabilir ve akıcı bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Brawl Stars’ı bilgisayarda oynamak istiyorsanız Brawl Stars PC indir: Bilgisayarda Oynama Rehberi adlı yazımızı ziyaret edebilirsiniz. Bilgisayardan oynamak her zaman hile açmaktan daha iyi bir davranıştır.

Elmas Hilesi Gerçek mi?

Brawl Stars hileleri arasında Elmas Hilesi de birçok kez gündeme gelmişti. Brawl Stars Elmas Hilesi yazımızdan bu konudaki tüm bilgilere göz atabilirsiniz. Ayrıca Yopmail Brawl Stars içeriğimiz de ilginizi çekebilir. 🙂

Herhangi bir mobil oyunda hile açmanızı veya 3. parti uygulamaları kullanmanızı kesinlikle önermiyor ve kınıyoruz. Hile açmak yerine kendi emeğinizle bir yerlere gelmeye çalışabilir ve oyunlardan daha fazla zevk alabilirsiniz. Bu konuda Brawl Stars rehberlerimizden yardım alabilirsiniz. Bu tarz rehberlerin devamı için yazılarımızı arkadaşlarınızla paylaşmayı ve bizi takip etmeyi unutmayın!

Total
0
Shares
10 comments
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts