Nulls Brawl APK (Son Sürüm)

Nulls Brawl nedir ve ne işe yarar? Tüm detayları ile bu yazımızda inceledik.
nulls brawl indir tehlikesi
Nulls Brawl APK

Nulls Brawl APK indirmeden önce bilmeniz gereken birçok şey var. Brawl Stars oyuncuları arasında Nulls Brawl APK indirmesi epey popüler olsa da tehlikeleri duyunca bu uygulamadan uzak duracaksınız. Hemen aşağı bir tablo ekledik ama yine de yazının tamamına göz atmanız daha iyi olacaktır.

Nulls Brawl APK 31.81

Nulls Brawl 21.66 her ne kadar son dönemde oyuncuların ilgisini çekse de 31.81 gibi yeni bir sürüm çıktı. Bu yazıda oyunculara zarar yaşatmamak için indirme linklerine yer vermiyoruz.

Bu dosyayı indirmeden önce lütfen aşağıdaki detaylara göz atın. Verdiğimiz link bu konuda güvenilir bir link olsa da aşağıdaki bilgileri okumadan lütfen indirme yapmalıyız.

Nulls Brawl komutları nasıl kullanılır?

Aşağıdaki komutları oyunun sohbet bölümüne yazmalısınız.

  • / status – sunucu durumunu göster
  • / temizle – hesabınızı sıfırlayın (bu, kupa kazanan dövüşçüleri etkilemez)

Önce temelden başlayalım: 2017’de Supercell tarafından piyasaya sürülen Brawl Stars, özellikle son yıllarda birçok yeni karakter ve güncelleme ile buluşuyor. Bu yeniliklerin hepsini deneyimleyemeyen oyuncular oyunun modlu versiyonlarını indiriyor. Nulls Brawl da bu modlardan biri. Birçok internet sitesi bu oyunun modlu versiyonlarını oynayabilmesi için oyunculara Nulls Brawl APK dosyaları sunuyor. 

Nulls Brawl APK: Olumlu ve Olumsuz Yönleri

Olumlu yönleriOlumsuz yönleri
Oyundaki tüm kostümler açık bir hesabınız olurAPK dosyası olduğu için telefonunuzdaki veriler çalınabilir
Çok daha hızlı kupa kasabilirsinizHile olarak kabul edildiği için gerçek hesabınız ban yiyebilir
Tüm aksesuarlar açıkGerçek oyuncularla oynayamazsınız
Sınırsız kutu açabilirsinizKulüplere katılamazsınız
Detayları görmek için yazının devamına kesinlikle göz atmalısınız.

Nulls Brawl İndir (iOS ve Android)

Nulls Brawl indir iOS için de geçerli. Android işletim sistemine sahip telefonlarda da oynanabilen Nulls Brawl APK 31.81 sürümü iOS işletim sistemli cihazlara da kolaylıkla indirilebiliyor ve oynanabiliyor.

Nulls Brawl APK ne işe yarar?

Uygulama, Brawl Stars’ın üstüne inşa edilmiş bir oyundan oluşuyor. Oyuna gelen son güncellemeleri de anında içinde barındıran Nulls Brawl, birçok cihazda yüklü. Bunu indirdiğinizde tüm oyun içi kostümler ve karakter hesabınıza açık olabiliyor. Çünkü dilediğiniz gibi kutu açabiliyorsunuz. Oyunda her şey açık ve istediğinizi kullanabilirsiniz. Buraya kadar her şey kulağa hoş geliyor ama peki ya Nulls Brawl’u indiren oyuncuları ne gibi riskler bekliyor? Veri hırsızlığı!

Nulls Brawl indirmenin birçok riski bulunuyor.
Nulls Brawl indirmenin birçok riski bulunuyor.

Nulls Brawl, gerçek Brawl Stars’ın tüm elementlerini içinde bulunduran ve tamamı moddan oluşan bir oyun. Oyun içinde tüm karakterler, kostümlere, aksesuarlara ve daha fazlasına ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Fakat oyun içinde gerçek oyuncular ile oynayamaz veya kulüplere katılamazsınız. Sadece aynı şekilde sizin gibi Nulls Brawl oynayan oyuncular ile mücadele edebilirsiniz. Oyun içinde kazandığınız kupalar, taşlar normal değerlerden çok daha yüksek olduğu için hızlıca kasılmanız da kolayca mümkün.

Nulls Brawl APK Yüklemenin Zararları

Nulls Brawl her ne kadar farklı bir uygulama olarak geçse de Supercell tarafından hile olarak kabul ediliyor. Bundan dolayı Nulls Brawl’ı indirmeniz ana hesabınızın hatta cihazınızın yasaklanmasına neden olabilir. Eğer cihazınız yasaklanırsa bir daha Brawl Stars oynayamabilirsiniz.

nulls apk
Nulls Brawl Stars

Ayrıca oyundaki ilerlemeleriniz gerçek dışı olduğu için bir zamandan sonra sıkılacaksınız. Nulls Brawl farklı bir oyun olduğu için sürekli sunucu hatalarıyla da karşı karşıya geliyor. Bu tarz durumlar ile karşılaşmamak için 3. parti modlardan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

Nulls Brawl 2021 ne zaman güncelleme alıyor?

Bu uygulama yeni güncellemelerin hemen ardından oyuncularla buluşuyor. Birçok illegal internet sitesinde, cihazınıza zarar verip vermeyeceği belli olmayan linkler ile birlikte APK olarak paylaşılıyor. Ortalama bir tarih olmasa da Brawl Stars güncelleme haberlerinin gelmesinden 3 gün içinde APK dosyasına erişebilirsiniz. Uyarılarımızı lütfen dikkate alın.

Nulls Brawl Alternatifleri

Oyunu hileli oynamak yerine kendi hesabınızı geliştirmek çok daha zevkli olacaktır. Oyundaki kostüm ve karakterleri kendi hesabınızda açarak sonsuza kadar elde edebilir ve yasaklanma riski ile karşılaşmazsınız.

nulls brawl apk,nulls brawl,nulls brawl indir ios
Nulls Brawl

Eğer kendi çabalarınız ile taş ve karakter alamıyorsanız Mobidictum’un etkinliklerine katılabilirsiniz. Düzenlediğimiz turnuva ve çekilişlerde ücretsiz Brawl Pass, taş, kostüm hatta Play Store kodları dağıtıyoruz. Siz de bu etkinliklere katılmak isterseniz Discord sunucumuza katılabilirsiniz.

Bu yazımızda Nulls Brawl Stars’ın ne olduğunu ve kullanmanız durumunda neler ile karşılaşabileceğinizi anlattık. Herhangi bir oyunda hile veya korsan kullanımına kesinlikle karşıyız. Sizden de bu tutumu bekliyoruz. Bu tarz mobil oyun rehberlerinin devamı için Mobidictum’u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Hileli Brawl Stars oynamak yerine Mobidictum etkinliklerinden ödüller kazanabilirsiniz.
Hileli Brawl Stars oynamak yerine Mobidictum etkinliklerinden ödüller kazanabilirsiniz.

Hemen aşağı sizin için bir de video ekledik. Bu etkinliklerde yer almak için yukarıdaki butona tıklayarak Discord sunucumuza katılabilirsiniz.

Total
17
Shares
2 comments
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts