Azar referans kodu hilesi nedir?

Azar referans kodu
Azar referans kodu nedir, nasıl bulunur?

Azar referans kodu, uygulamaya yeni katılan kullanıcıların başka bir kullanıcının referans kodunu yazması durumunda kodu yazılanın hediye kazanmasını sağlayan bir sistem. Bazı kullanıcılar ise durumu abartıp Azar’da referans kodu hilesi aramalarına başladı.

Azar Referans Kodu

Azar’da referans kodu ile uygulama içerisinde ekstra puanlar toplayarak ödüller alabilirsiniz. Yalnız bunun da bazı zararları olabiliyor ve zararlarını bilmeden referans kodu yapmaya çalışan binlerce kullanıcı bulunuyor.

Azar Referans kodu hilesi
Azar’da Referans Kodu hilesi yapmaya çalışan birçok kullanıcı bulunuyor.

Azar referans kodunu kullanarak eğer uygulamaya başka bir kullanıcıyı kayıt ettirirseniz Azar uygulamasından hediyeler kazanırsınız. Bu hediyeler genellikle gerçek para karşılığında satın alınabilecek ögeler oluyor.

Azar referans kodu nerede ve nasıl bulunur?

Azar referans kodunuzu bulmak için öncelikle hesap ayarlarınıza girmeniz gerekiyor. Sonrasında Referans bölümüne gidin. Size ait referans kodunu burada bulacaksınız. Size verilen bu kodu kullanarak eğer başka bir kullanıcıyı kayıt ettirmeyi başarırsanız ödüller kazanabilirsiniz.

azar referans koduhilesi
Azar’da tüm dünyadaki azar kullanıcıları ile sohbet edebilirsiniz.

Azar Referans Kodu Hilesi

Azar’ın referans kodu hilesi, uygulamaya başka bir kullanıcı çekmeden sistemi kandırarak başka kullanıcıları çekmiş gibi göstererek tüm ödüllerden yararlanmanızı sağlayan bir hiledir. Bu hile yasa dışı olduğundan dolayı her hilede olduğu gibi bunu da kullanmanızı kesinlikle önermiyoruz. APK dosyaları ile Azar’da referans kodu hilesi dağıttığını söyleyen birçok internet sitesi bulunuyor. APK dosyaları üçüncül bir yazılım olduğundan dolayı bilgisayarınıza indirip kurduktan sonra sosyal medya hesaplarınızdan banka bilgilerinize kadar birçok kişisel verinizi çaldırabilir ve cihazınızı da kullanılmaz duruma getirebilirsiniz. Bu nedenle kesinlikle hile yöntemini tercih etmemelisiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts