Snapchat Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

Snapchat silinen fotoğrafları geri getirme teknikleri ile uygulama içerisinde silinen fotoğraflarınızı geri getirebilirsiniz.
Snapchat silinen fotoğrafları geri getirme
Snapchat Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

Snapchat silinen fotoğrafları geri getirme teknikleri ile uygulama içerisinde silinen fotoğraflarınızı geri getirebilirsiniz. Snapchat’e yüklenen fotoğraflar ve videolar 1 ile 10 saniye aralığında olduğundan dolayı belirlenen zamandan sonra otomatik olarak siliniyorlar. Bu yüzden fotoğraf ya da videolarınızı cihazınıza kaydetmezseniz kalıcı olarak silinir.

Snapchat Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

Snapchat’te paylaştığınız video, fotoğraf gibi gönderiler belirli bir süre Snapchat’te kalıyor ve sonrasında kendiliğinden otomatik olarak siliniyor. Bu şekilde silinen içeriklerin geri getirilmesi uygulama içerisinden mümkün değil. Peki diğer yollardan Snapchat’te silinen içerikler geri gelir mi?

Snapchat silinen verileri geri getirme
Snapchat’te silinen fotoğrafları geri getirmek için üçüncü parti uygulamalar kullanmanız gerekiyor.

Facebook Messenger üzerinden silinen mesajları geri getirme işlemi uygulama içerisinden yapılıyor ancak Snapchat için farklı uygulamalar kullanmalısınız. Snapchat’te silinen içeriklerin tekrar geri getirilmesi için birtakım uygulamalar bulunuyor. Hem Android hem de iOS cihazlar için geliştirilen bu uygulamalar sayesinde Snapchat’te silinen içerikleri tekrar geri getirebilirsiniz.

Snapchat Silinen Verileri Geri Getirme

Snapchat’te verileri geri getirmek mümkün mü? Snapchat’te silinen fotoğraflar telefonda yer alan galeride Snapchat klasörü boş olması halinde geri getirilir mi? Bu konu hakkında kimileri getirilmez dese de aslında silinen fotoğrafları geri getirmek mümkün. Snapchat’in kendi içerisinde Instagram’da olduğu gibi arşiv bölümü bulunmuyor bu yüzden Snapchat içerisinden silinen fotoğrafları geri getiremezsiniz, ancak üçüncü parti uygulamalar ile Snapchat’te silinen fotoğrafları ya da diğer verilerinizi geri getirebilirsiniz. Snapchat’te silinen fotoğrafları geri getirmek için Android ve iOS için gerekli uygulamalar hemen aşağıda yer alıyor:

Snapchat silinen dosyaları geri getirme
Snapchat’te silinen fotoğrafları ve videoları geri getirmek için EaseUS MobiSaver uygulamasını kullanabilirsiniz.
  • Android ya da iOS bir cihaz kullanıyorsanız Google Play Store ve App Store üzerinden EaseUS MobiSaver programını kullanmalısınız.

Snapchat’te silinen fotoğrafları geri getirmek için işletim sisteminize en uygun olan uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Silinen içerikleri geri getirmek için Android ve iOS cihazlar için EaseUS MobiSaver uygulamasını indirip kullanabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde fotoğraflarınızı geri getirebilir, video ve müziklere de yeniden kavuşabilirsiniz.

Bu uygulama telefonlarınızda silinen verileri geri kurtarma programı olarak çalışmakta ve böylelikle silinmiş olan resim, video, müzik ve dosyalarını kurtarmanızı sağlamakta. EaseUs MobiSaver uygulaması ile ile cihazınızın içerisinde yer alan “.nomedia” dosyası içerisindeki silinen dosyaları kurtarabilirsiniz. Silinen uygulamaları geri getirebilmek için tek yapmanız gereken ise uygulamayı cihazlarınıza indirmek, sonrasında silinen tüm gönderilerinizi tekrardan galerinize geri getirebilirsiniz.

Sizlerin de Snapchat’te silinen verileri geri getirme konusunda bildiği yöntemler veya çalışan denenmiş yöntemler bulunuyorsa, yorum olarak bizlere iletirseniz içeriği güncelleme konusunda bizlere yardımcı olabilirsiniz ve böylece diğer kullanıcılar da sizlerin bildiği yöntemden yararlanabilir. Ayrıca soru ve görüşleriniz için de yorumlardan ya da Discord sunucumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler