PUBG Mobile Hesap Kurtarma – Kaybolan hesap nasıl geri alınır?

PUBG Mobile’da kaybolan hesap nasıl geri alınır? Yapmanız gerekenler oldukça basit!
PUBG Mobile hesap kurtarma
PUBG Mobile Hesap Kurtarma

PUBG Mobile, hesap kurtarma açısından oyunculara birçok konuda kolaylık sağlıyor. Eğer var olan bir PUBG Mobile hesabınızı kaybettiyseniz vereceğimiz adımları takip ederek hesabınızı geri alabilirsiniz.

PUBG Mobile’da kaybolan hesap nasıl geri alınır?

PUBG Mobile, 100 oyuncunun son ana kadar hayatta kalmak için kıyasıya mücadele ettiği tek bir oyuncu kalana kadar savaşacağı terk edilmiş bir adaya atladığı popüler bir battle royale oyunu. Grafikleri ve oynanış yetenekleri sayesinde de tüm dünyada bir hayli kitleye hitap ediyor. Eğer PUBG Mobile’da kaybolan hesabınızı geri almak yerine yeni bir hesap açmak istiyorsanız “PUBG Mobile Yeni Hesap Açma Yöntemleri” adlı rehberimize kesinlikle göz atmalısınız.

PUBG Mobile kaybolan hesap
PUBG Mobile’da kaybolan hesap nasıl kurtarılır?

PUBG Mobile’da oyuncuların hesaplarına kolayca erişebilmesi için Google ve Faceebok hesabının yanında Misafir Oturumu Açma gibi birçok hesap giriş seçeneği bulunuyor. Bu özellik, oyunu daha erişilebilir hale getirirken, oyuncular hesaplarını kaybettiklerinde ve PUBG Mobile hesap kurtarma işlemini yapmaya çalıştıklarında birçok farklı sorun yaratıyor. Eğer hesabınızı kurtarmak ya da yeniden açmak yerine tamamen kapatmayı tercih ediyorsanız da kalıcı PUBG Mobile hesabı kapatmak için yapmanız gereken durumlara rehberimizden ulaşabilirsiniz.

PUBG Mobile Hesap Kurtarma: Misafir Hesabı

Misafir hesabı seçeneği, çoğu yeni oyuncunun PUBG Mobile oynamaya ilk başladığında seçtiği seçenek. PUBG Mobile’ı misafir hesabı ile oynayabilmek için kaydolmanıza veya herhangi bir şey yapmaya ihtiyacınız yok. Bu yüzden bu seçenek, oyuna bir girip bakmak isteyenler için harika bir seçenek.

Ancak misafir hesabı ile giriş yaptığınızda PUBG Mobile hesabınızın bilgileri sadece mevcut telefonunuzda saklanacağı için en güvenli seçenek bu olmayacak. Birçok kişi bir misafir hesabı kullanarak PUBG Mobile oynamaya başladı ve daha sonra Facebook veya Google hesabına bağlamayı unuttu. Böyle bir durumda da yanlışlıkla telefonunuzu kaybederseniz, bir şekilde telefonunuz kırılır veya verileriniz silinirse PUBG Mobile hesabınızı da kaybedebilirsiniz.

Şu an böyle bir durum ile karşılaştıysanız ise misafir hesabınızı kurtarmak için yapmanız gereken adımlar ise şu şekilde:

 • PUBG Mobile’ı açın, giriş ekranının sağ üstünde bir Yardım düğmesi göreceksiniz.
 • Yardım düğmesine bastığınızda açılan pencerenin sağ üst köşesinde bir mesaj simgesi görebilirsiniz.
PUBG Mobile hesap kurtarma
PUBG Mobile Müşteri Hizmetleri
 • Mesaj düğmesine bastığınızda artık PUBG Mobile Müşteri Desteği ile konuşabileceksiniz.
PUBG Mobile misafir hesabı kurtarma
Müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğinizde sizden hesap bilgileri ve cihaz bilgileri istenecek.
 • Ardından, oyun içi kimliğiniz, kullanıcı adınız, cihaz türünüz, uygulama içi satın alma işlemleri gibi hesabınızla ilgili bilgiler istenecektir.
 • Yeterli bilgiye sahip olduklarında, bilgilerinizi onaylamaları ve hesabınızı geri almaları birkaç gün sürecek.
 • Hesabınızı geri aldıktan sonra ilk yapmanız gereken Facebook veya Google hesabınıza bağlamak olmalı. Aksi halde tekrar kaybedebilirsiniz.

PUBG Mobil Hesap Kurtarma – Facebook ve Google Hesabı

PUBG Mobile hesabınız bir Facebook veya Google hesabına bağlıyken, hesabınızdaki bilgiler PUBG Mobile sunucularında saklandığından, telefonunuzu veya verilerinizi kaybettiğinizde hesabınızı kaybetme konusunda endişelenmenize gerek yok. Telefonunuzu özgürce değiştirebilir ve endişelenmeden PUBG Mobile’da kolayca oturum açabilirsiniz.

PUBG Mobile Facebook Girişi
PUBG Mobile Facebook Girişi

Ancak Facebook hesabınız devre dışı bırakılırsa veya Facebook ya da Google hesabınızın şifresini unuttuysanız hesabınızı kaybedebileceğiniz bazı durumlar bulunuyor. Bu durumlarda da hesabınızı kurtarmak için yapmanız gerekenler aşağıda yer alıyor.

Facebook hesabı devre dışı kalınca yapılması gerekenler
Facebook hesabınız devre dışı kaldığında yapmanız gerekenler.

Facebook Hesabı veya Google Devre Dışı Kaldığında Yapılacaklar

Facebook, hesabınıza başka birilerinin eline geçtiğini öğrendiğinde hesabı güvenli olduğundan emin olana kadar geçici olarak kilitler. Bazen, Facebook hiçbir sebep olmadan da hesabı rastgele olarak kilitleyebiliyor. Bu durumda da PUBG Mobile’a Facebook hesabınızla da giriş yapamazsınız.

 • Hesabınız bir Google hesabına da bağlıysa, bunun yerine Google hesabınızı kullanarak PUBG Mobile’a giriş yapabilirsiniz.
 • Destek ekibiyle iletişime geçerek Facebook hesabınızı kurtarmayı deneyebilirsiniz.
 • PUBG Mobile ekibiyle de iletişime geçebilirsiniz.
Facebook şifre sıfırlama
Facebook’tan Yeni Şifre Talebi

Şifreyi Unuttum kısmından yeni şifre alın

Facebook veya Google hesabınızın şifresini unuttuysanız, yeni bir şifreye geçmenin birçok yolu var. En kolay yol ise, telefonunuzu kullanarak şifrenizi değiştirmektir.

 • Facebook veya Google giriş ekranında “Hesabını mı unuttun?” bağlantısı yer alıyor. O bağlantıya  tıklayın.
 • Hesabınızın bağlı olduğu telefon numarası sorulacak. Bu bölüme telefon numaranızı girin.
 • Sonrasında hesabınızı doğrulamak için telefon numaranıza doğrulama kodu gelecek.
 • Gelen kodu girin, ardından da yeni bir şifre belirleyerek hesabınıza tekrardan erişim sağlayın.

Total
4
Shares
3 comments
 1. Selamın aleyküm arkadaşlar PUBG mobile hesabım sadece FACEBOOK üstüne kuruluydu hesabım kapatıldı ve oyuna giremiyorum yardım eder misiniz ?

 2. Ping hesabım misafir girişi ile giriyorum şifremi yenilemek için sıfır ladım deneyim başarılı oldu ancak ilk girişimde girdi ikinci girişimde giremdedim oyun name THeZEMHERİ YARDİM EDE BİLİRMİSİNİZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts