PUBG Mobile Kilitli Balkabağı Sandığı Şifresi

PUBG Mobile’da kilitli balkabağı sandığının şifresi ne?
pubg mobile cadılar bayramı
Pubg Mobile’da kilitli balkabağı nasıl açılır?

PUBG Mobile kilitli balkabağı sandığı içerisinden çeşitli ödüller çıkabiliyor. PUBG Mobile’a Cadılar Bayramı nedeniyle gelen kilitli balkabağı sandığını açarak malzeme sandığı kuponu elde edebilir, malzeme sandığı kuponunu da açarak birçok değerli ödüle sahip olabilirsiniz.

PUBG Mobile kilitli balkabağı sandığı nasıl açılır?

Etkinlikte yabancının mektubu adında bir mektup bulunuyor ve bu mektubun içerisinde “1,00, 100,0, 100 sayıları kafamın içinde dönüp duruyor. Ne anlama geliyor olabilirler ki?” cümlesi bulunuyor. Çoğu PUBG Mobile oyuncusu da balkabağı şifresi bu sayılardan oluşuyor olarak ön görüp şifreye o sayılardan kombinasyonlar oluşturarak deniyorlar. Şifre ise hiç de öyle kafa karıştırıcı bir sayı topluluğu değil, aksine PUBG Mobile oynayan herkesin bildiği bir şey.

pubg mobile balkabağı şifresi
Pubg Mobile Kilitli Balkabağı

PUBG Mobile’da kilitli balkabağına ulaşmak için diğer görevlerden yapmanız gerekiyor. Etkinliğe girdiğinizde kilitli sandık orada olmuyor. Sandığı görebilmek için öncelikle diğer görevleri de yapmanız gerekiyor. Görevleri yapıp fotoğrafları elde ederek alt kısımdan ödüller alabiliyorsunuz. 10 tane fotoğrafı tamamladığınızda ise sınırlı süreliğine bedava PUBG Mobile kostümü elde edebiliyorsunuz. Yeni kostümünüzle harikalar yaratmak yine sizlerin elinizde, bu yüzden PUBG Mobile’da dürbün ve hassasiyet ayarları size en uygun bir şekilde ayarlanmalı. Doğru ayarları bulmak için hazırladığımız rehberden yardım alabilir ve küçük iyileştirmeler ile kendiniz için en doğru ayarı bulabilirsiniz.

PUBG Mobile Kilitli Balkabağı Sandığı Şifresi

PUBG Mobile’da kilitli balkabağı sandığını açmak için balkabağı şifresini girmeniz gerekiyor. Bunun için etkinlik bölümünün üzerinden kilitli balkabağı görseli üzerine tıklayarak açılan pencereye arada boşluk olmadan ister büyük, isterseniz de küçük bir şekilde “PUBGMOBILE” yazmanız gerekiyor. Zaman zaman sunucularda yaşanan yoğunluk nedeniyle şifreye yanlış diyebilir, böyle bir durumla karşılaştığınızda şifrenin yanlış olduğunu düşünmeyin. 10 dakika sonra tekrar deneyerek kilitli balkabağı sandığı içerisinden ödülünüzü alabilirsiniz.

PUBG Mobile’a dair son güncellemeleri ve içerikleri Mobidictum’dan takip edebilirsiniz. PUBG Mobile hakkında yazdığımız diğer içerikleri merak ediyorsanız PUBG Mobile kategorimize mutlaka göz atmanızı öneririz. Sağ alt kısımdan da sitenin bildirimlerini açarak son dakika içeriklerinden bir an önce haberdar olabilirsiniz. Ayrıca son olarak sizler için hazırlamış olduğumuz bir ileri seviye PUBG Mobile bilgi testi bulunuyor. Ona da göz atarak PUBG Mobile’daki bilginizi ölçebilirsiniz.

Total
6
Shares
7 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler