PUBG Mobile Royale Pass Sezon 17 ödülleri sızdırıldı!

PUBG Mobile’da sezon 16 yeni başlamasına rağmen 17. sezonun Royale Pass ödülleri şimdiden sızdırıldı!
PUBG Mobile Sezon 17 Ödülleri Sızdırıldı
PUBG Mobile Sezon 17 ödülleri sızdırıldı!

PUBG Mobile sezon 17 royale pass ödülleri sızdırıldı. PUBG Mobile’da sezon 17 önümüzdeki yılın ocak ayının ortalarında gelecek ancak gelecek sezon için birçok ödül şimdiden sızdırıldı.

PUBG Mobile Royale Pass Sezon 17 Ödülleri

PUBG Mobile’ın 16. sezonu başlayalı çok olmadı ve oyunun 17. sezonu bundan tam 8 hafta sonra yani 2021 yılında gelecek ancak önümüzdeki sezon için birçok ödül yayınlanan bir YouTube videosu ile sızdırıldı. PUBG Mobile 2021 planları da açıklandı. Önümüzdeki sezonlarda PUBG Mobile’da neler olacağına hazırladığımız rehbere göz atarak öğrenebilirsiniz. Sezon 17’nin sızdırılan ödülleri ise hemen aşağıda yer alıyor:

PUBG Mobile Sezon 17 M416
PUBG Mobile Sezon 17 M416
  • Elmas Seviyeli M416 Silah Görünümü: Her RP sezonunda oyunculara bir silah görünümü veriliyor. Gelecek olan 17. sezonda da oyunculara turkuaz ve yeşilimsi renklerin ön plana çıktığı M416 skini verilecek.
PUBG Mobile Sezon 17 Galaksi Paraşüt
PUBG Mobile Sezon 17 Galaksi Paraşüt
  • Galaksi Paraşüt Görünümü: PUBG Mobile Royale Pass 17. sezonunda oyunculara bir paraşüt görünümü de verecek. Kaçıncı seviyede verileceği henüz belli değil ama 10 ya da 20. seviyelerde alınabileceği düşünülüyor. Paraşütün mor ve siyah renklerin ağırlıklı olup yıldızlarla kaplı olacağı görünüyor.
PUBG Mobile Sezon 17 Galaksi Anahtarlık
PUBG Mobile Sezon 17 Galaksi Anahtarlık Süsü
  • Galaksi Anahtarlık Süsü: Anahtarlık görünümü ise seviye 1 ile 10 arasında alınabilmesi bekleniyor.
PUBG Mobile Sezon 17 Spor Kıyafeti
PUBG Mobile Sezon 17 Spor Kıyafeti
  • Royale Pass 17. Sezon Kıyafeti: 17. sezonun paket ödülü havalı ve sportif bir spor kıyafeti.
PUBG Mobile Sezon 17 AUG
PUBG Mobile Sezon 17 AUG
  • Avcı AUG / M249 Silah Görünümü: Royale Pass 17’den alabileceğiniz bir diğer skin ise Avcı AUG ya da Avcı M249 skinleri. Bu silah kaplamasının kırmızı, mavi ve bazı sarı desenleri de bulunuyor.
PUBG Mobile Sezon 17 Kardan Adam Bombası
PUBG Mobile Sezon 17 Kardan Adam Bombası
  • Kardan Adam Bombası: PUBG Mobile Sezon 17’de Elite Pass ile elde edebileceğiniz harika bir bomba görünümü de bulunuyor. Patladığında ise kar etkisi yapıyor.
PUBG Mobile Sezon 17 Turkuaz Tava
PUBG Mobile Sezon 17 Turkuaz Tava
  • Turkuaz Renkli Tava: Elite Pass 30. seviyeye geldiğinizde turkuaz renklere sahip etkileyici bir tava görünümüne sahip olabilirsiniz. Önümüzdeki sezonun Royale Pass sezonunda daha birçok çarpıcı paketler daha bulunuyor ancak onlar henüz onaylanmadı.

PUBG Mobile Sezon 17 Güncellemeleri

PUBG Mobile’da önümüzdeki sezon birçok güncellemeyi de beraberinde getirebilir. Örneğin yeni sezonda oyuna Dacia isminde yeni bir karakter ve yeni bir araba görünümü eklenebilir. Yeni karakterin görünümü ve detayları henüz sızdırılmadı ve onaylanmadı ama yeni bir karakterin çıkacağına dair söylentiler birçok oyuncuyu heyecanlandırmaya yetti.

PUBG Mobile Sezon 17 Araba
PUBG Mobile’a geleceği düşünülen yeni araba

İlerleyen zamanlarda sezon 17’ye dair detaylar geldikçe bu içeriğimizi güncellemeye devam edeceğiz. PUBG Mobile ile alakalı içerikler için Mobidictum’u takip edebilir sağ alt kısımdan sitenin bildirimlerini açarak içeriklerimizden hızlıca haberdar olabilirsiniz.

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler