PUBG Mobile Sezon 16 Başlangıç Tarihi

PUBG Mobile Sezon 16’nın ne zaman yayımlanacağını biliyor musunuz?
pubg mobile sezon 16 ne zaman yayımlanacak
PUBG Mobile Sezon 16’nın ne zaman yayımlanacağını biliyor musunuz?

PUBG Mobile Sezon 16 yaklaşıyor. Yeni çağ konseptiyle gelen 15. sezonun ardından oyuncular, yeni temalı 16. sezonun oyuna ne zaman ekleneceğini ve yeni sezonun detaylarını merak etmeye başladı. Peki, PUBG Mobile Sezon 16 ne zaman yayımlanacak?

PUBG Mobile Sezon 16 ne zaman başlayacak?

PUBG Mobile’da sezonlar devam ediyor. Farklı temalara, birbirinden güzel oyun içi kozmetiklere ev sahipliği yapan sezonlar belli bir sürenin ardından yerlerini başka sezonlara bırakıyor. Şu anda PUBG Mobile Sezon 15 devam ediyor. Yaklaşık 1.5 aydır oyunda bulunan yeni çağ konseptli 15. sezon, oyuncular tarafından çok sevildi.

pubg mobile sezon 16 yayımlanma tarihi
PUBG Mobile Sezon 16’nın çıkmasına kısa süre kaldı.

Bu içeriğimizde, bir sonraki sezon olan 16. sezona dair şu ana dek bilinenlere ve 16. sezonun ne zaman yayımlanacağına değineceğiz. Detaylara geçmeden hemen önce, oyunda pusan oyuncularla başınız dertteyse sizin için hazırladığımız PUBG Mobile pusan oyuncularla başa çıkma taktikleri içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz.

pubg mobile sezon 16 ne zaman çıkacak
PUBG Mobile’ın 16. sezonunun 17 Kasım tarihinde oyuna eklenmesi bekleniyor.

PUBG Mobile Sezon 16 ne zaman yayımlanacak?

PUBG Mobile Sezon 16’nın yayımlanma tarihi resmi olarak açıklanmasa da, yeni sezonun 17 Kasım tarihinde çıkması bekleniyor. PUBG Mobile’da sezonlar arası aranın ortalama 2 ay olduğu göz önüne alınırsa, 17 Kasım tarihi oyunun yeni sezonunun başlangıç tarihi gibi duruyor. Yeni sezona bir aydan az bir süre kalmış olmasına karşın PUBG Mobile ekibinden yeni sezona dair yenilik haberlerinin paylaşımlarına henüz başlanmadı. Şimdi gelin, sızan bilgiler ışığında PUBG Mobile Sezon 16 ile birlikte oyuna eklenecek yeniliklere göz atalım.

PUBG Mobile sezon 16 yenilikleri neler
Sezon 16 ile birlikte oyuncuları yine birbirinden güzel kozmetikler bekliyor olacak.

PUBG Mobile Sezon 16 yenilikleri neler?

PUBG Mobile Sezon 16 ile birlikte oyuncuları yeni kostümler, silah kostümleri ve paraşüt tasarımları bekliyor olacak. Mevcut sızan bilgilere göre M16A, UMP45, M249 ve Mini14 silahları için oyuna yeni kostümler eklenecek. Bunların yanı sıra yeni kostüm, paraşüt ve çanta tasarımları da oyuna eklenmiş olacak. Sızan bilgilerin limitli olmasından dolayı yeni sezonla birlikte yeniliklerin bunlarla sınırlı kalıp kalmayacağı henüz bilinmiyor. PUBG Mobile ekibinin kısa süre içerisinde Sezon 16’ya dair yenilikleri paylaşması bekleniyor.

pubg mobile sezon 16 bilet ücreti ne kadar
Sezon 16 ile birlikte oyuncular yine iki farklı bilet arasından tercih yapabilecek.

PUBG Mobile Sezon 16 Royale Pass ne kadar olacak?

PUBG Mobile’ın her sezonunda olduğu gibi Sezon 16’da da oyuncular sezon bileti almak için iki farklı alternatife sahip olacak. Eğer yeni sezonda bilet almaya karar verdiyseniz 600 UC karşılığında Elite Pass veya 1800 UC karşılığında Elite Pass Plus alabilirsiniz. Bu biletleri aldıktan sonra çeşitli görevleri tamamlayarak yeni oyun içi kozmetikler kazanabilirsiniz. Güvenilir yollardan bedava UC alma yöntemlerini öğrenmek için “PUBG Mobile bedava UC nasıl alınır?” içeriğimize mutlaka göz atın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler