PUBG Mobile Yeni Hesap Açma Yöntemleri

PUBG Mobile’da yeni hesap oluşturmak istiyorsanız birçok yöntem kullanabilirsiniz. Ziyaretçi olarak katılmanız durumunda bir daha giriş yapamazsınız.
PUBG Mobile Yeni Hesap
PUBG Mobile’da yeni hesap oluşturacaksanız birçok yöntem uygulayabilirsiniz.

PUBG Mobile hesap açma yöntemleri ile yeni hesaplar açabilirsiniz. Böylelikle seviyesi düşük oyuncularla aynı uçağa binerek daha kolay bir şekilde oyunları birincilikle bitirebilirsiniz. Oyunda hesap oluşturmak için birçok işlem bulunuyor.

PUBG Mobile Hesap Açma

Oyunu ilk defa indiriyorsanız hesap oluşturmanız gerekiyor. PUBG Mobile’ı kısa bir süre sonra silecekseniz ziyaretçi olarak girebilirsiniz. Ancak ziyaretçi olarak katılmanız durumunda hesabınızın bağlantısını kaybettiğiniz an bir daha giriş yapamazsınız. Sadece bir tane ana hesabınız olacaksa kesinlikle ziyaretçi olarak girmemelisiniz.

PUBG Mobile Hesap Bağlama
Ayarlardan hesabınızın bağlantılarını kesebilir, yeni bağlantılar ekleyebilirsiniz.

Ziyaretçi olarak katılma işlemi diğer tüm mobil oyunlarda da geçerli. Cihazınızda herhangi bir sorun oluştuğunda veya oyunu sildiğiniz zaman hesabınıza erişiminiz kalmayabilir. Hesabınızı ve eşyalarınızı kaybetmemek istiyorsanız herhangi bir platformla hesabınızı bağlamalısınız.

Hesap bağlantısı yapıldıktan sonra bu işlemi geri alabilirsiniz. Oldukça basit bir yöntem olsa da oyun içerisinde böyle bağlantı ayırma seçeneği gibi bir seçenek olmadığından dolayı oyuncuların çoğu bu seçeneği bilmiyor. Farklı bir hesaba yanlışlıkla herhangi bir sosyal medya hesabınızı bağladıysanız “PUBG Mobile kalıcı hesap kapatma nasıl yapılır?” adlı rehberimizden hesap bağlantısını keserek hesabınızı tamamen kapatabilirsiniz.

PUBG Mobile Giriş Yöntemleri
Ziyaretçi olarak katılırsanız bir hesaba bir daha giriş yapamazsınız.

PUBG Mobile Hesap Oluşturma Yöntemleri

Aktif olarak kullandığınız hesap varsa ve yeni bir hesap oluşturmak istiyorsanız çıkış yapmalısınız. Çünkü yeni hesap oluşturmak için en başa dönmeniz gerekiyor. Oyunun eski sürümlerinde sadece Twitter, Facebook veya ziyaretçi olarak oyuna katılabilirken yeni gelen güncellemelerle telefon numarası kullanarak ve eposta ile hesap oluşturabiliyorsunuz.

Telefon numaranızı kullanarak yeni hesap oluşturacaksanız bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Çıkış yaptığınızda veya farklı bir cihazdan giriş yapmak istediğiniz zaman telefon numaranız ve oluşturduğunuz şifreyle girmelisiniz. Bu şifreyi unutmamalı ve kolay yapmamalısınız. Aksi taktirde hesabınıza giriş yapamayabilir veya hesabınızın verilerini başka birinin eline geçirebilirsiniz.

PUBG Mobile Bağlantı Ödülleri
Var olan PUBG Mobile hesabınıza sosyal medya ile bağlantısını kurabilirsiniz.

Telefon numarası kullanmadan yeni bir hesap oluşturacaksanız yapmanız gereken tek şey belirlediğiniz yöntemin oyun ekranındaki tuşuna tıklamak olacak. Bilgilerinizi doğru girdiğiniz zaman yeni bir hesap oluşturmuş olacaksınız. Başka bir cihaz üzerinden giriş yapacaksanız bağlantı kurduğunuz sosyal medya hesabına giriş yapmalısınız.

Daha önceden PUBG Mobile oynadıysanız ve kullandığınız sosyal medya hesaplarıyla oyuna devam ettiyseniz var olan bir hesaba giriş yapabilirsiniz. Amacınız yeni bir hesap oluşturmaksa hiçbir bağlantısı bulunmayan bir sosyal medya hesabı veya yöntem denemeniz gerekiyor. PUBG Mobile hesabı açmak için herhangi bir sosyal medya hesabınız bulunmuyorsa ziyaretçi olarak katılmalısınız. Eğer isterseniz hesabı oluşturduktan sonra herhangi bir sosyal medya profiliyle PUBG Mobile hesabını arasında bağlantı kurabiliyorsunuz. Yeni bir PUBG Mobile hesabı açmak için aşağıda bulunan işlemleri sırasıyla uygulayın.

PUBG Mobile Telefon
Telefon numarasıyla oyuna kaydolabilirsiniz.

PUBG Mobile hesabı satın almak güvenli mi?

PUBG Mobile’ın da arasında olduğu çoğu oyunun hesaplarının alım satımları yapılıyor. Oyuncular yeni hesaplar açıp yükselebildiği kadar rütbe yükselip hesaplarını belirli bir fiyattan satışa sunuyorlar. Bu işlem çok tehlikeli olmasına rağmen hesap satın alımı yapan birçok oyuncu bulunuyor.

Hesap satın ve alım yapan kişiler arasında dolandırıcılar bulunabiliyor. Güvenliğiniz için uygun siteler kullanabilirsiniz. Eğer hesap satın alımı yapacaksanız ilanda bulunan hesabın bilgilerini kontrol etmelisiniz. Çünkü yaptığı yanlış hareketlerden dolayı hesabı yasaklanmış olabilir. “PUBG Mobile Hileleri ve Hile Cezaları” adlı içeriğimizden hilelere karşı verilen cezaları öğrenebilirsiniz.

PUBG Mobile E-posta
E-posta ile yeni bir hesap oluşturabilirsiniz.

PUBG Mobile dışında farklı bir oyunun hesaplarında alım ve satım işlemleri yapıyorsanız oyunun kurallarını incelemelisiniz. Bu kurallar diğer oyunlarda daha değişik olabilir. Hesap satın alan kişi sizseniz karşı tarafı sorgulamanız gerekiyor. Kişiyi direkt olarak sorgulamak yerine profilini inceleyin. Eğer müşteri yorumları gibi bir bölüm bulunuyorsa kesinlikle okumalısınız.

Hesap satın almak yerine yeni hesaplar açmak isteyebilirsiniz. Hesap oluşturma seçeneklerine bakacak olursak bu işlem için pek uğraşmayacaksınız. Yeni hesap oluşturmak için Twitter veya Facebook hesabınızı kullanarak tek tıkla PUBG Mobile hesabı oluşturabilirsiniz. Bunların dışında Play Games ile bağlanabilir veya ziyaretçi olarak maceraya katılabilirsiniz.

Hesabınız herhangi bir işlem sonucu yasaklanmış olabilir. Ancak bazı yasaklar kaldırılabilir. Eğer hesabınızın yasağının kaldırılıp kaldırılamayacağını öğrenmek istiyorsanız, “PUBG Mobile Ban Kaldırma 2020: Tek Çare Var!” adlı içeriğimizde hangi hesap yasaklamaların kaldırılabileceğine değindik. İşlemleri doğru bir şekilde yapmanız durumunda hesap yasaklamanız kalkabilir.

Total
3
Shares
3 comments
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts