Clash of Clans 12. Seviye Köy Düzeni

clash of clans 12 seviye köy düzeni

Clash of Clans 12. seviye köy düzeni için önerilerimiz var! Clash of Clans‘ta atlanılan her bir seviye ekstra seviyeler ve yeni binalar demek. Ayrıca atladığınız seviyeyle birlikte köy düzeninizin alacağı hal başka bir önemde kazanıyor. Bu içeriğimizde 12. seviye köy düzeni için klan savaşı, kaynak koruma ve kupa tasarımları olmak üzere 3 farklı köy düzeni tasarımı bulabileceksiniz.

Clash of Clans 12. Seviye Köy Düzeni Nasıl Olmalı?

12. seviyeyle birlikte oyundaki iddiamız ve klan savaşlarındaki önemimiz bir tık daha artmış oluyor. Bu seviyenin oyunda getirdiği ağırlıkla birlikte artık klan arkadaşlarımızın bizden beklentisi de artıyor. Bu nedenle bu seviyede yapacağınız verimli bir köy dizilimi, hem sizin hem de klan arkadaşlarınızın işinize gelecektir. Oyun içinde kritik bir öneme sahip bu seviyede oyunun gidişatını siz belirleyebilir, onca oyuncu arasında öne çıkan siz olabilirsiniz.

Kupa Tasarımı

12. seviye kupa tasarımı
Kupa Tasarımı

Olası kupa kaybetme durumunda kaybımızı minimuma indirmek için tasarlanan bu düzende belediye binasını ortaya yakın bir şekilde yerleştiriyoruz ve defansımızın ağırlığını belli bir yerde topluyoruz. Yerleştirdiğimiz savunma binalarının birbirine yakın ve sıkışık durumda olması nedeniyle rakibimizin merkeze doğru ilerlemesi zorlaşıyor ve kupalarımız köyde kalmaya devam ediyor.

Kaynak Koruma Tasarımı

12. seviye farm tasarımı
Kaynak Koruma Tasarımı

Eğer 12. seviyede herhangi bir şekilde kupayla ilgilenmiyorsanız ve tek amacınız köyünüzdeki kaynakları korumaksa bu köy dizilimi sizin için ideal olabilir. Belediye binasını köyün köşesine yerleştirdiğimiz düzende bu sefer belediye binasını savunmak için büyük bir önlemimiz bulunmuyor. Asıl amacımız, gelişimimizin vazgeçilmezi olan kaynaklarımızı korumak olan düzende depoları köyün farklı noktalarına yerleştiriyor ve savunma binalarımızı bu binalar etrafında dengeli bir biçimde paylaştırıyoruz. Böylelikle olası kaynak kaybını minimuma indirgemeye çalışıyoruz.

Klan Savaşı Tasarımı

12. seviye klan savaşı tasarımı
Klan Savaşı Tasarımı

Sıra, en önemli ve kritik dizilime geldi. Bu dizilimimizde belediye binamızı köşeye yerleştiriyor ve etrafını yoğun savunma binalarıyla sarıyoruz. Asıl amacımızın belediye binamızı korumak ve rakibimize olduğunca vakit kaybettirmek olduğu düzende savunma binaları haricindeki binaları olduğunca geniş bir biçimde yerleştirerek rakibimizin alması muhtemel bir 2. veya 3. yıldız tehdidine karşı önlemimizi almış oluyoruz.

Diğer Seviyelerin Köy Düzenleri

Mobidictum’da Clash of Clans köy düzenleri üzerine birçok içerik bulunuyor. Aşağıdan istediğiniz seviyeye basarak köy düzeni yazılarımıza gidebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts